
Домкрат LAVITA ромб.2т
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: LA 210120
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LAVITA LA 210120 — Механічний домкрат
Під час експлуатації автомобіля бувають ситуації з пробиттями шин, які вимагають термінової заміни колеса. У таких ситуаціях домкрат найнеобхіднішим бортовим інструментом, який допоможе поміняти колесо, провести необхідний ремонт автомобіля або поточне технічне обслуговування. Механічний ромбоподібний домкрат LAVITA LA 210120 гвинтового принципу дії, має максимальну вантажність 2 тонн, чого цілком досить для легкового автомобіля. Перевагою цього домкрата є чималий робочий хід: висоту підіймання 400 мм, якої вистачає для заміни колеса та проведення огляду днища, і висоту підхоплення 110 мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу. Корпус домкрата повністю виготовлений із міцного металу, металева ручка для обертання штока має складану конструкцію. Домкрат має гумову підкладку для цілісності лакофарбового покриття й порога автомобіля. Велика опорна поверхня запобігає бічному ковзанню й забезпечує мінімальне втискання в ґрунт. Завдяки невеликій вазі, і простій конструкції легко експлуатується.
Основні переваги:
· Неабиякий робочий хід і висота підіймання
· Висока надійність і стійкість роботи
· Невелика вага 2,95 кг
· Можливість працювати з автомобілями низького кліренсу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 400 мм |
| Власна вага | 2.9 кг |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Механичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴


