
Домкрат гідравлічний Lavita LA JNS-08
1 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8725
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Lavita LA JNS-08 — Домкрат гідравлічний
Гідравлічний домкрат LAVITA LA JNS-08 — універсальний вантажний механізм, призначений для підіймання, утримання та фіксації автомобіля, у процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель LA JNS-08 пляшкового типу, має максимальну вантажопідіймальність 8тонн, що цілком досить для легкового автомобіля або мікроавтобуса. Перевагою цього домкрата є гарна висота підіймання 385 мм і висота підхоплення 200 мм, що дає змогу розширити сферу застосування й ефективно виконувати ремонтні роботи. Подовжена металева приводна ручка, складаної конструкції, передає посилення на насос, що нагнітається, де нагнітається робоча рідина, яка забезпечує плавний хід під час здійснення підіймання й опускання вантажу. Конструкція домкрата представлена у формі пляшки, корпус якої виготовлений із міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає корозії металу та забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою. Завдяки широкій опорній поверхні домкрат досить стійкий і захищений від бічного ковзання.
Переваги моделі:
• Вантажність 8тонн
• Гарна висота підіймання 385 мм, висота підхоплення 200 мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Плавність ходу під час підіймання
• Порівняно мале посилення
• Висока надійність і стійкість конструкції
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Точність гальмування
• Тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 8000 кг |
| Висота підйому | 385 мм |
| Власна вага | 5.63 кг |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 576 ₴


