
Домкрат ромбовий 1Т 110-350 мм із гумкою Dk
547 ₴
- Готово до відправки
- Код: DK52-103A
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
є домкрати, як штатні на всі моделі ВАЗ, так і гідравлічні ("пляшкового" типу) на різний тоннаж. Ціни й асортимент дивіться в прайсі або питайте телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Виробник | Дорожня карта |
| Висота підйому | 350 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴


