
Диск гальмівний нубір (Hi-Q)
1 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD3012
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різних виробників на різні автомобілі сімейства ВАЗ, ГАЗ,ЗАЗ,Daewoo,Chevrolet. Ціни та наявність уточнюйте телефоном. Заздалегідь спасибі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HI-Q |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Код запчастини | SD3012 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Товщина | 24 мм |
| Висота | 47.2 мм |
| Кількість отворів | 7 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| россия | Корея |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Nubira |
| Сумісність з: | Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴


