
Гравер (шліфувальна машина пряма) 170 Вт, 8000-35000об/хв, 120ед, кейс, стійка, гнучкий вал, насад
2 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: WT-0516
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є різний інструмент на різний вибір різних виробників. Ціни та наявність уточнюйте телефоном.пасуйте
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Вага | 3 |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/мин |
| Комплектація | |
| Кейс у комплекті | True |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 549 ₴


