
Гайковерт пневматичний 1/2" 576 Нм професійний 7500 об./хв (кейс)
2 764 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT-1103
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності різних виробників.Цини та наявність уточнюйте по телефону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Робочий тиск | 6 |
| Витрата повітря | 230 литр/мин |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Вага | 3 |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 576 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/мин |
| Комплектація | |
| Набір насадок | False |
| Кейс у комплекті | False |
| Додаткова рукоятка | False |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | True |
| Реверс | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 764 ₴


