
Втулка стабілізатора CVT-76
164 ₴
- В наявності
- Код: GV0511
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 48815-44030 CVT-76
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0511 |
| Висота | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴





