
Втулка стабілізатора CVN-17
107 ₴
- В наявності
- Код: GV0408
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора CVN-17
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0408 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴




