
Втулка стабiлiзатора
215 ₴
- В наявності
- Код: GV0545
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабiлiзатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0545 |
| Висота | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.3 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 39.5 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴




