
Втулка стабілізатора CVKH-63
62 ₴
- В наявності
- Код: GV0055
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора CVKH-63
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0055 |
| Довжина | 43.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.3 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴






