
Втулка стабілізатора CVKK-95
114 ₴
- В наявності
- Код: GV0343
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 55513-3N200 CVKK-95
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0343 |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴




