
Втулка стабілизатора CVKH-161
91 ₴
- В наявності
- Код: GV0296
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 54813-3X500 CVKH-161
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0296 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴




