
Втулка стабілізатора CVKH-189
133 ₴
- В наявності
- Код: GV0324
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 54183-2Y000 CVKH-189
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0324 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴





