
Втулка стабілизатора CVT-79
150 ₴
- В наявності
- Код: GV0514
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 48849-60010 CVT-79
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0514 |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




