
Втулка стабілізатора CVHO-45
165 ₴
- В наявності
- Код: GV0276
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора 51306-S2H-003 CVHO-45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0276 |
| Висота | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴





