
Втулка стабiлiзатора
136 ₴
- В наявності
- Код: 2306251
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2306251 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect, Transit Custom |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


