Сайлентблок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 0945355UN |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴



