
Втулка стабілізатора підвіски
144 ₴
- В наявності
- Код: 2304003
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2304003 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴


