
Втулка стабілізатора підвіски
136 ₴
- В наявності
- Код: 2300053
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 2300053 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴


