Опора, стабилизатор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 9001534 |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 ₴



