
Втулка стабілизатору
116 ₴
- В наявності
- Код: 106176
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабилизатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 106176 |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня права |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴


