
Фільтр повітря
530 ₴
- В наявності
- Код: CAF101079R
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр Champion
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF101079R |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 187 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴




