
Фільтр забору повітря
245 ₴
- В наявності
- Код: CAF100468C
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100468C |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 135 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴





