
Повітряний фільтр
294 ₴
- В наявності
- Код: ADK82233
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряний фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADK82233 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴



