
Повітряний фільтр
606 ₴
- В наявності
- Код: ADT32229
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32229 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 134 мм |
| Внутрішній діаметр | 77 мм |
| Висота | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴



