
Повітряний фільтр
268 ₴
- В наявності
- Код: ADG02208
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG02208 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴





