
Фільтр забору повітря
710 ₴
- В наявності
- Код: ADB112216
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADB112216 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴


