
Фільтр забору повітря
1 004 ₴
- В наявності
- Код: ADA102239
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA102239 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Ram |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴



