
Повітряний фільтр
313 ₴
- В наявності
- Код: CAF100833P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100833P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6, CX-7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴



