
Повітряний фільтр
642 ₴
- В наявності
- Код: CAF100767P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повітряний фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100767P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, S40, S60, V70, V50, Mondeo, S80, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴




