
Фільтр забору повітря
636 ₴
- В наявності
- Код: A1452
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1452 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴


