
Фільтр забору повітря
1 140 ₴
- В наявності
- Код: A1399
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1399 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 207 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴


