
Фільтр забору повітря
674 ₴
- В наявності
- Код: A1215
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Воздушный фильтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1215 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 339 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴


