
Вентилятор охолодження двигуна
5 640 ₴
- В наявності
- Код: 85598
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 85598 |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 341 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Wind, Twingo, Clio, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 640 ₴







