
Вентилятор охолодження двигуна
6 207 ₴
- В наявності
- Код: 85482
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 85482 |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 385 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 168 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 207 ₴








