
Вентилятор охолодження двигуна
4 110 ₴
- В наявності
- Код: 850049
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 850049 |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 390 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Accent i25, Veloster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110 ₴







