Вентилятор охлаждения двигателя
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 850074 |
| Конструктивні особливості | Без кожуха вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 387 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 4 |
| Споживана потужність | 306 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴








