
Фільтр забору повітря
352 ₴
- В наявності
- Код: CAF100735P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100735P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 386 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Suzuki, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Nemo, 1007, Fusion, 307, 107, 206, 207, Xsara, C2, C3, Fiesta, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴




