
Колодки гальмівні диск. зад. BMW 3(E90)/1(E81) 04-13
633 ₴
- В наявності
- Код: RP1612
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. BMW 3(E90)/1(E81) 04-13
Аналоги: EGT : 322187cEGT | QUINTON HAZELL : BP1813 | BSG : BSG 15-200-019 | ASPART : 3BPA1144 | FREY : 845502901 | A.B.S. : 37435 | MASTER-SPORT GERMANY : 13046027132T-SET-MS | MATRIX PRO : MX01420099 | DELPHI : LZ0244 | KAWE : 113-1368X | AKRON-MALÒ : 1051118 | HART : 261 854 | Omnicraft : 2135696 | STELLOX : 1143 000L-SX | PAGID : T1225N
Крос-коди: MINI : 51-00-0100 | MINI : 0986494461 | MINI : LP1924 | MINI : GDB1612 | MINI : 34212288889
OEM: BMW : 6 779 294, 34 21 6 774 417, 34 21 6 767 146, 34 12 1 288 890, 6 767 146, 34 21 6 767 145, 9 808 172, 3421 677 929, 34 21 6 777 240, 2 288 889, 6 788 183, 6 774 417, 3421 678 818, 3421 2 288 889, 6 767 145, 6 777 240, 3421 677 441, 3421 2288 889, 34 21 9 804 739, 9 804 739, 34212288889, 34212288890, 34 21 6 788 183, 34 21 6 779 294, 34 21 9 808 172, 34 12 1 288 889, 34 21 2 288 889 | BMW (BRILLIANCE) : 34216767146, 34216774417, 34216777240, 34216779294, 34212288889, 34216788183, 3421 2 288 889, 34216767145 | MINI : 34 21 9 808 172, 9 804 739, 34 21 9 804 739, 34212288889, 9 808 172
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BMW 6777240; BSG BSG15200019; FREY 845502901; Hart 261854; Quinton Hazell BP1813; Stellox 1143000LSX |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Ширина | 96 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Задні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,907 |
| Висота 1 [мм] | 51,5; 45; 51 |
| Висота 2 [мм] | 45; 44,6; 52,9 |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина [мм] | 95,4 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною; із затискачем поршня; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01825/976; R90 Homologated; ECE-R90; E9 90R-01708/022 |
| Код FMSI | D1226-8345 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Кількість затискачів | 4 |
| Кількість нарізних пальців | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23624; 23623 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина 1 [мм] | 17,4 |
| Товщина 2 [мм] | 17,4 |
| Товщина (мм) | 17; 17,2 |
| Ширина 1 [мм] | 95,6 |
| Ширина 2 [мм] | 95,2 |
| Ширина [мм] | 95,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474316; 1987473523 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴



