
Колодки гальмівні диск. перед. Ford Focus 98-04
688 ₴
- В наявності
- Код: RP1358
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Ford Focus 98-04
Аналоги: OPEN PARTS : BPA0691.00 | KRAFT AUTOMOTIVE : 6002300 | TRISCAN : 8110 16001 | ASIMCO : KD6505 | EGT : 321540EGT | KAWE : 0691 00 | HOLA : BD827 | MEYLE : 025 231 5419 | SASIC : 6216018 | ALLIED NIPPON : ADB0490 | CIFAM : 822-291-0 | TEXTAR : 2315402-0962-00 | WEEN : 151-1112 | BLUE PRINT : ADF124217 | FENOX : BP43165
Крос-коди: FORD USA : 05P696 | FORD USA : GDB1358 | FORD USA : 2M5Z-2001-AA | FORD USA : VKBP 80260 | FORD USA : 0 986 494 284
OEM: FORD : 98AB-2K021-AD, 3S4Z-2001-AA, 1151049, 2M5Z 2001 AA, 2M5Z-2001AA, 89AB2K021AD, 98AX-2K021-AG, 1425406, 2M5Z2001AA, ME98AJ2K021AJ, YU2Z2V001KA, 1075558, 98AX-2K021-AE, ME98AJ2K021AH, 2M5Z-2001-AA, 1064230, 98AX-2K021-AD, 1682498, 1107697, 1136519, 98AX-2K021-AF, YS4Z-2001-AA, 1763301 | FORD USA : 3S4Z-2001-AA, 2M5Z2001AA, 2M5Z-2001-AA, YU2Z2V001KA, YS4Z-2001-AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Allied Nippon ADB0490; Asimco KD6505; Blue Print ADF124217; Cifam 8222910; EGT 321540EGT; Fenox BP43165; Ford Motor Company 98AX2K021AD; KaWe 069100; Kraft Automotive 6002300; Meyle 0252315419; Sasic 6216018; TRISCAN 811016001 |
| Ширина | 58.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 60.6 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Довжина | 178 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 58,2; 58,3; 60,6 |
| Висота 2 [мм] | 60,6; 60,7; 58,2 |
| Висота [мм] | 58,5 |
| Гальмівна накладка | без навскісної крайки |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина [мм] | 178 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 027034; ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Кількість накладок | 4 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23154; 23155 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина (мм) | 19; 18,5; 18,2 |
| Ширина [мм] | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴



