
Колодки гальмівні диск. перед. Doblo/Combo (з датчиками) 01-
617 ₴
- В наявності
- Код: RP1483
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Doblo/Combo (з датчиками) 01-
Аналоги: FTE : 9010431 | VALEO : 872708 | LPR : 05P764 | GH : GH-413751 | NK : 222364 | 7 SEVEN PARTS : SVP21060 | SWAG : 70 11 6054 | BSG : BSG 25-200-003 | EGT : 321731cEGT | ROADHOUSE : 2859.01 | BOSCH : 0 986 424 596 | Wti Automotive : K851031 | DON : PCP1224 | VARTEX GERMANY : V12715 | JURID : 573306J
Крос-коди: PEUGEOT : GDB1483 | PEUGEOT : 71752990 | PEUGEOT : LP1721 | PEUGEOT : SP1746 | PEUGEOT : 05P764
OEM: LANCIA : 77365623, 77364473, 77364599, 77365810, 77365026 | FIAT : 77365113, 9949276, 71770012, 77364473, 77365026, 77365716, 77363420, 77365865, 77363958, 71752990, 77362712, 51928528, 71770102, 77365379, 77364875, 77365810, 71770086, 71770120, 6001073136, 7 175 299 0, 71754803, 71770981, 71770122, 77362710, 77362092, 77364599, 71772222, 71773152, 77365623, 77362195, 71772521 | ABARTH : 71770086, 77363958, 77365113, 77365026 | ALFA ROMEO : 77365623, 71752990 | OPEL : 95515027, 1605157, 1605181 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 71 752 990, 7 175 299 0, 71752990 | VAUXHALL : 95515027 | GENERAL MOTORS : 95511321 | CITROËN : 425409 | PEUGEOT : 425408
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BSG BSG25200003; Bosch 0986424596; DON PCP1224; EGT 321731CEGT; FTE 9010431; Fiat 71770102; GH GH413751; LPR 05P764; NK 222364; Roadhouse 285901; Swag 70116054; Valeo 872708 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Bravo, 500C / 595C / 695C, Stilo, Linea, Delta |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 18 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57,4 |
| Висота 2 [мм] | 57,4 |
| Висота [мм] | 57,4; 57,7 |
| Гальмівна система | BOSCH; Bosch |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 200; 205 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/576; E1 90R-01881/1188 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23709; 23708 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Товщина 2 [мм] | 19 |
| Товщина (мм) | 19; 18,4; 18 |
| Ширина 1 [мм] | 137 |
| Ширина 2 [мм] | 136,8 |
| Ширина [мм] | 137; 136,8; 136,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴



