
Колодки гальмівні диск. перед. Vectra A/Omega B 92-05
680 ₴
- В наявності
- Код: RP1166
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Vectra A/Omega B 92-05
Аналоги: TOMEX Brakes : TX 11-88 | LPR : 05P465A | TATSUMI : TCG1392 | DIEDERICHS : 1184420 | METELLI : 22-0128-0 | Brake ENGINEERING : PA983 | JAPKO : 500410 | RAP BRAKES : R-U0003 | FERODO RACING : FCP2H | WAGNER : WBP21411A | Professional Parts : 51347049 | BOGAP : L8210104 | FEBI BILSTEIN : 16234 | NK : 229978 | KRAFT AUTOMOTIVE : 6001610
Кросс-коди: CHEVROLET : 0986461129 | CHEVROLET: 1 605 003 | CHEVROLET : GDB1166 | CHEVROLET : 05P465 | CHEVROLET : LP873
OEM: OPEL : 90443873, 4467899, 16 05 003, 1605855, 1605 003, 4467049, 16.05.003, 4483723, 1605003, 4646899, 9192123, 4648457 | SAAB : 90443873, 4467049, 4648457, 4646899, 16 05 855, 4483723 | VAUXHALL : 16 05 003, 90443873, 4467049, 1605003, 9192123, 1605855 | GENERAL MOTORS : 16 05 003, 1605003, 1605 003 | SCANIA : 4648457, 4467049, 4483723, 4646899 | HOLDEN : 1605855, 4467049, 90 443 873 | CHEVROLET : 1605855, 4467049, 90 443 873
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BOGAP L8210104; Febi Bilstein 16234; Holden 90443873; Japko 500410; Kraft Automotive 6001610; LPR 05P465A; Metelli 2201280; NK 229978; Opel 4648457; SAAB 4483723 |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 155.1 мм |
| Ширина | 70.6 мм |
| Висота | 18.3 мм |
| Сумісність з маркою | Lamborghini, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Opel, Audi, Maserati, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | Matra Bagheera, Countach, 260, Simca 1501, C70, 140, Simca 1500, 960, 356, Calibra, Giulia, Commodore, Alfasud, 411,412, Biturbo, 912, GT, 1500,1600, Kaefer, Shamal, Vectra, Pagode, Ghibli, P 1800, 99, Ponton, 100, 240, 228, Kadett, W111, W112, Karif, Heckflosse, 164, 1600 GT, Manta, Spider, Omega, V90, 1502-2002, 60, 1500-2000, S-Class, S70, Admiral, Simca 1301, Simca 1000, Karmann, P 122, 740, SL, 80, Kapitan, Olympia, 850, Taunus, Horizon, 911, 940, Diplomat, Jalpa, Alfetta, Ascona, V70, Simca 1300, /8 (W114/W115), 914, Simca 1100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60,6; 70,8; 70,6; 60,8 |
| Висота 2 [мм] | 60,8; 60,6; 70,7; 70,6 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Довжина 1 [мм] | 155,1 |
| Довжина 2 [мм] | 156,4 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01705/027; ECE-R90; E1 90R-01881/463 |
| Код FMSI | D644-7522 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21411; 21413 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 18; 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17; 17,5; 18,4 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина 1 [мм] | 156,4; 155,5; 155,4 |
| Ширина 2 [мм] | 155,1; 156,3; 156,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | PFK302; 1987474241; 1987474588; 1987474933; 1987474934; 1987474929; 1987474974 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



