
Колодки гальмівні диск. перед. Sonata 01-/Magentis 05-
671 ₴
- В наявності
- Код: RP3352
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Sonata 01-/Magentis 05-
Аналоги: HELLA PAGID : 8DB 355 024-891 | IAP QUALITY PARTS : 704-21110G, 704-07034P | GIRLING : 6132839 | MK Kashiyama : D11148MH | Bolk : BOL-C021689 | RAICAM : RA.0517.0 | BREMSI : BP3146 | OPTIMAL : BP-10237 | zentparts : Z07595 | GH : GH-411303 | ASIMCO : KD9703F | TOMEX Brakes : TX 15-29 | ELTA AUTOMOTIVE : EA8647 | REMSA : 0953.12
Крос-коди: KIA (DYK) : LP1902 | KIA (DYK) : 025 238 9116/W | KIA (DYK) : GDB3352 | KIA (DYK) : 58101C3A00 | KIA (DYK) : 50-H0-010
OEM: KIA : 581012KA51, 58101-3CA70, S581011FE01, 58101-1FA50, 58101-2GA01, 58101-2KA00, 581011FE00, 58101-1FA00, 58101-2CA10, 581011FE01, 58101-2CA11, 58101-2EA21, 58101-3KA61, 58101-2KA10, 581013CA80, 58101-38A90, 58101-3KA40, 58101-3CA20, 58101-2GB00, 58101-3KA60 | HYUNDAI : 58101C3A00, 58101-38A81, 581013CA80, 58101-38A80, 58101-2EA21, 581012EA30, 58101-1FA50, 581011FE00, 58101-3KA01, 581013KA50, 58101-2GA01, 581011FE01, 58101-3KA61, 58101-2CA11, S581011FE01, 58101-3KA40, 58101-3CA70, 58101-3KA60, 581012HA10, 58101-38A90, S581012EA30, 58101-2CA20, 58101-2KA00, 581012KA10, 58101-2EA11, 581012EA20, 58101-2CA10, 58101-2EA10, 581012KA51, 58101-C3A00, 581012HA00 | HYUNDAI (BEIJING) : 58101C3A00, K581014QA00 | SSANGYONG : 48130-05011, 48130-05010, 48130-05012, 48130-05000 | DAEWOO : 4813005010, 4813005011, 4813005012 | KIA (DYK) : 581011FA50, 581012EA21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD9703F; Bremsi BP3146; GH GH411303; GIRLING 6132839; Hyundai 58101C3A00; Kia 581013CA20; OPTIMAL BP10237; Remsa 095312 |
| Довжина | 131.4 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,9 |
| Висота 2 [мм] | 59,9 |
| Висота [мм] | 60,1; 59,9 |
| Гальмівна накладка | з навскісною крайкою |
| Гальмівна система | Mando |
| Довжина [мм] | 131,5 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/787; ECE R90 APPROVED; E9 90R-01823/1088 |
| Код FMSI | D924-8386 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23891; 23892; 23893 |
| Обмеження виробника | MANDO |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 16,9 |
| Товщина 2 [мм] | 16,9 |
| Товщина (мм) | 17,5; 17,3; 16,9 |
| Ширина 1 [мм] | 131,6 |
| Ширина 2 [мм] | 131,5 |
| Ширина [мм] | 131,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴



