
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Xsara/C2/C3/C4 96-10
728 ₴
- В наявності
- Код: RP1623
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Xsara/C2/C3/C4 96-10
Аналоги: MILES : E100152 | VALEO : 598464 | MAPCO : 6537/1 | ASHUKI by Palidium : P1-1004 | QUINTON HAZELL : BP1381 | GH : GH-411950 | BOSCH : 0 986 494 270 | ABTEX : PLU3741 | MANDO : MBF015475 | ELTA AUTOMOTIVE : EA8506 | Hi-Q : SP1241(SD) | FI.BA : FBP1241 | BSG : BSG 70-200-011 | REMSA : 0840.30, 0840.20
Крос-коди: PEUGEOT (DF-PSA) : GDB1623 | PEUGEOT (DF-PSA) : 4253 30 | PEUGEOT (DF-PSA) : 05P1188 | PEUGEOT (DF-PSA) : LP1727 | PEUGEOT (DF-PSA) : SP1241
OEM: DS : 1617282980, 4253 30, E172590, 1637014580, 425330, 1612293980, 1646186180, 4253.30, 1682206780, 425276, 1611293980, 425423, 1614005880, E172558 | CITROËN : E172590, 4253-30, 1637014580, 425423, 1611140680, 425276, 425330, 1646186180, 425475, 1611293980, 425240, 4253.30, 1682206780, 425486, 1613192280, 4253.3, 425218, E172124, 1613193280, 425338, 425221, E172227, 1614005880, 4253.42, 4253 30, 4252.38, E172558, 1617282980, 4253.82, 1610489680, 425259 | PEUGEOT : 425221, E172558, 1614005880, 4253.41, 425238, 1617282980, 425423, 4252.39, 1637014580, 425475, 1610489680, 4252.40, 4253 30, 1646186180, 425486, 1611140680, 425276, 425330, 1682206780, E172124, 1611293980, 425259, 4253.30, 425218, E172361, 1613192280, 425338 | OPEL : 1617292380, 3649088 | VAUXHALL : 1617292380, 3649088 | CITROËN/PEUGEOT : 425330, 4253.30 | PEUGEOT (DF-PSA) : 425259
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BSG BSG70200011; Bosch 0986494270; Citroen 425330; DS 425423; GH GH411950; Mapco 65371; Peugeot 425330; Quinton Hazell BP1381; Remsa 084020; Valeo 598464 |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, 1007, 307, 206, 207, 208, Xsara, Berlingo, C2, C3, C4, Xsara Picasso, Partner, C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 51,5 |
| Висота 2 [мм] | 51,5 |
| Висота [мм] | 51,6; 52; 51,4 |
| Гальмівна система | BOSCH; Bosch |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-01107/1046; E1 90R-01881/1206 |
| Код FMSI | D1943-9263 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23599 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Товщина 2 [мм] | 19 |
| Товщина (мм) | 18,8; 17,8 |
| Ширина 1 [мм] | 137,2 |
| Ширина 2 [мм] | 137,2 |
| Ширина [мм] | 137; 136,8 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,945/611 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴



