
Колодки гальмівні диск. перед. MB S-Class (w220/w221) 98-13
718 ₴
- В наявності
- Код: RP1454
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. MB S-Class (w220/w221) 98-13
Аналоги: SAMKO : 5SP899 | Andel : 181389 | ZIMMERMANN : 23271.175.1 | CHAMPION : 571961CH | KALE : 23271 177 05 | FOMAR Friction : FG 495181 | MINTEX : MDB2064 | HELLA : 8DB 355 010-171 | MAXGEAR : 23-0038 | BOGAP : C8210118 | QUICK BRAKE : WS 0212 A | TEXTAR : 2327102-0992-00 | TRISCAN : 8115 23015 | Automotive RYME : 10214F | FREMAX : FBP-0020
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : GDB1454 | MERCEDES-BENZ : 0034200520 | MERCEDES-BENZ : 05P899 | MERCEDES-BENZ : LP1688 | MERCEDES-BENZ : 10916481
OEM: MERCEDES-BENZ : A163420082027, A 004 420 08 20, A163420062037, 221 420 07 20, A 163 420 10 20, 9054200020, A 163 420 08 20, A 004 420 77 20, A442 004 2067, 005 420 60 20, A0064201220, 003 420 89 20, 003 420 05 20, 005 420 0420, A 221 420 07 20, 34200520, A9054200020, 004 420 08 20, 003 420 08 20, A 003 420 05 20, 003 420 42 20, 004420042067, A 005 420 60 20, 163 420 10 20, A003 420 4420, A 003 420 18 20, 003420052005, 004 420 00 20, 003 420 18 20, 003 420 4420, A163420102041, 004 420 04 20, A004420042067, 34201820, 163 420 06 20, A004 420 00 20, A 003 420 08 20, 0064201220, A 003 420 89 20, 163420102041, 163420082027, 004 420 77 20, A 003 420 42 20, A005 420 0420, A 004 420 04 20, 163420062037, 34204220, A 163 420 06 20, 442 004 2067, 163 420 08 20, A003420052005
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BOGAP C8210118; Champion 571961CH; Fomar Friction FG495181; Fremax FBP0020; Hella 8DB355010171; KALE 2327117705; Mercedes-Benz A2214200720; Mintex MDB2064; Samko 5SP899; Zimmermann 232711751 |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,893 |
| Висота 1 [мм] | 70,8 |
| Висота 2 [мм] | 70,8 |
| Висота [мм] | 71,6 |
| Гальмівна система | BREMBO; Brembo |
| Довжина [мм] | 117,8 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з кріпильними матеріалами |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/282; ECE R90 Approved; E1 90R-011041/1369 |
| Код FMSI | D847-7723 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення; без контакту попередження про знос |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23271; 23745 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 16,9; 16,8 |
| Товщина 2 [мм] | 16,9 |
| Товщина (мм) | 17,2; 17,8 |
| Ширина 1 [мм] | 118 |
| Ширина 2 [мм] | 118 |
| Ширина [мм] | 117,8; 119,8; 71,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | KS0062; KS0069; KS0138; KS0068; KS0136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴



