
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 96-
642 ₴
- В наявності
- Код: RP1216
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 96-
Аналоги: SASIC : 6210027 | HART : 219 117 | ASIMCO : KD7323 | FERODO : FDB1002 | METELLI : 22-0105-0 | KAMOKA : JQ1012004 | QUARO : QP1278 | ZEKKERT : BS-2882 | Andel : 141122-700 | DANAHER : ADP0295 | ZIMMERMANN : 23003.190.1 | Brake ENGINEERING : PA1063 | FTE : 9010212 | MOTAQUIP : LVXL971 | TEXTAR : 2304201
Кро код-коди: ALFAROME/FIAT/LANCI : 05P346 | ALFAROME/FIAT/LANCI: LP1592 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 71711135 | ALFAROME/FIATI: 094415
OEM: FIAT : 71770986, 77365928, 71 711 135, K9404251518, 71711135, 7 171 113 5, 795 915, 9404251518, 9404251258, 77232238, 71770132, 77362238 | CITROËN : 4251.51, 1617250580, E172050, 1617276580, E172279, 4251.5, 4251.25, 4254 54, 71711135, 4251 50, 77232238, 4251 26, 9404251518 | ALFA ROMEO : 77362238, 77365928, 795915, 9404251518, 77232238, 71711135 | LANCIA : 795915, 9404251518, K9404251518, 71711135, 77232238, 77362238, 77365928 | PEUGEOT : 4251 26, 4254 54, 4251 51, E172050, 4251.50, 4251 25 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 7 171 113 5, 71 711 135, 71711135
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Alfa Romeo Automobiles 71711135; Asimco KD7323; Fiat 77362238; Hart 219117; KAMOKA JQ1012004; Lancia 9404251518; Metelli 2201050; Sasic 6210027; Textar 2304201; Zekkert BS2882; Zimmermann 230031901 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Довжина | 139.7 мм |
| Висота | 68.8 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 68,6 |
| Висота 2 [мм] | 68,6 |
| Висота [мм] | 68,8; 68,7 |
| Гальмівна система | BENDIX; Bendix; Bosch |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 270; 280 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/124; E1 90R-01881/539; ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23042 |
| Обмеження виробника | BENDIX |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Товщина 2 [мм] | 18 |
| Товщина (мм) | 18,5; 18 |
| Ширина 1 [мм] | 139,8 |
| Ширина 2 [мм] | 139,6 |
| Ширина [мм] | 139,9; 139,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474199; 1987474417; 1987474328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴



