
Колодки гальмівні диск. зад. Peugeot 406/607 (з датчиками) 95-05
486 ₴
- В наявності
- Код: RP1276
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Peugeot 406/607 (з датчиками) 95-05
Аналоги: BREMSI : BP2431 | TRISCAN : 8110 28004 | DACO Germany : 323731 | MAGNETI MARELLI : 363916061152 | Brake ENGINEERING : PA1295, PA569 | GIRLING : 6112762 | ROADHOUSE : 2321.02 | NK : 223731 | DON : PCP1404 | MASTER-SPORT GERMANY : 13046040592N-SET-MS | KAWE : 0321 02 | SASIC : 6210041 | EBC Brakes : DP21048 | A.B.S. : 36975
Крос-коди: CITROËN/PEUGEOT : GDB1276 | CITROËN/PEUGEOT : LP991 | CITROËN/PEUGEOT : 05P622 | CITROËN/PEUGEOT : 0986494055 | CITROËN/PEUGEOT : 425130
OEM: CITROËN : 4251 30, 4252 66, 4250 81, 4251 93, 425130, 4252 08 | PEUGEOT : 4251-30, 1611456880, 425130, 4250 81, 4251.30, 4251 93, 4251 30, 425208, 4252 66, E172198, E172280 | CITROËN/PEUGEOT : 4251.30, 425130
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Brake ENGINEERING PA569; Citroen 425208; DACO Germany 323731; EBC Brakes DP21048; GIRLING 6112762; KaWe 032102; Magneti Marelli 363916061152; NK 223731; Roadhouse 232102; Sasic 6210041; TRISCAN 811028004 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406, 605, 607 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 57.6 мм |
| Ширина | 63.8 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57,1 |
| Висота 2 [мм] | 57,1 |
| Висота [мм] | 57,6 |
| Гальмівна система | Continental; ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01120/465; E4 90R-01601/1202; ECE-R90 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення; з вбудованим датчиком зносу |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21278 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 16,5 |
| Товщина 2 [мм] | 16,5 |
| Товщина (мм) | 16,5; 17 |
| Ширина 1 [мм] | 63,8 |
| Ширина 2 [мм] | 63,5 |
| Ширина [мм] | 63,8 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474435; 1987474223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴



