
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
977 ₴
- В наявності
- Код: 05P898
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | Dacia 7700800265; GH GH353999C03; JAPANPARTS SMQ0358; LADA 8200651172; MAHINDRA RENAULT 8200651172; NK 673908; Nissan 5432500Q0A; Ocap 8400247; Renault 7700800265; Renault Trucks 8200651172; Stark SKSS0670179; Stellox 2617121SX; TRW JFB113 |
| Код запчастини | 05P898 |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Wind, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 977 ₴



