
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
668 ₴
- В наявності
- Код: 05P627
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | Febest TAB578KIT; GSP 32129280; Gold 9151146; Lexus 4853148100; Miles DG02584; NTY ATY034; Stellox 42150074SX; Tashiko G99524; Toyota 4853148282; Zekkert SG6886; Zentparts Z00877 |
| Код запчастини | 05P627 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 50.6 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴



