
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
622 ₴
- В наявності
- Код: 05P518
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | Audi 191513033M; Eurorepar 1623320780; Hutchinson KS134; JAPANPARTS MM00548; JP GROUP 1152107800; Kraft Automotive 4010230; MASTER-SPORT GERMANY 16K003204P; Record France 333980; Ridex 854S0556; SATO tech 21030R; Skoda 191513033D; VAG 191513033D; VIKA 55131614801; Zekkert SG2092 |
| Код запчастини | 05P518 |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L400, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴



